Publikováno: 13.10.2020

Přečtěte si informace o historicky první online DOFE ceremonii

Proč se letos neuskuteční běžné ceremonie?

Po první vlně pandemie covid-19 během jara jsme zvažovali všechny možnosti a byli jsme přesvědčeni o tom, že na podzim se ceremonie normálně uskuteční.
To ale v současné situaci není možné. Zde jsou důvody, které nás vedly k rozhodnutí uspořádat letos ceremonie online.

1.Vyhlášení nouzového stavu a zákaz akcí nad 10 lidí ve vnitřních prostorech

Od 5. října byl vyhlášen v České republice nouzový stav, prozatím na měsíc, je ale velmi pravděpodobné, že potrvá déle. S nouzovým stavem přišla také různá opatření, ze kterých se nás nejvíc dotýká zákaz akcí nad 10 lidí ve vnitřních a nad 20 ve vnějších prostorech. Ten platí prozatím do 18.10., při trvání současných podmínek tedy nesmíme akce uskutečnit.

2. Situace se stále zhoršuje

V České republice a také v okolních zemích se situace stále zhoršuje. Nic tedy nenasvědčuje tomu, že už by koncem října, kdy jsme plánovali první, tedy Zlatou ceremonii, bylo vše v pořádku.

3. Nechceme vás ohrozit

I když si představíme, že by akci bylo možné uskutečnit, je pro nás nemyslitelné ohrozit zdraví kohokoliv z DOFE komunity. Ceremonie mají kouzlo v tom, že se setkávají významné osobnosti, absolventi a vedoucí z celé republiky, což je v současnosti ale spíše hrozbou než odměnou a zážitkem. Jste pro nás to nejduležitejší a vaše zdraví a bezpečnost je pro nás proto prioritou.

Stejně to s vámi ale chceme náležitě oslavit a tak jsme vymysleli, jak si to můžeme všichni „společně“ užít!

Jak oceníme všechny absolventy programu DOFE v České republice?

ONLINE CEREMONIE
S organizováním osobních ceremonií pro stovky absolventů máme dlouholetou zkušenost, nikoli ale s profesionálními online ceremoniemi. První DOFE online ceremonie nebude obyčejné Zoom setkání, ale zařídíme profesionální online stream s moderátorem.
Čeká vás unikátní program a hosté, kteří by težko přijeli do České republiky, nebo by bylo obtížné s nimi sladit jeden termín eventu.
Chceme ukázat, že i v České republice je možné zorganizovat online ceremonii pro velké množství lidí spolu s hosty, které bychom na jedno místo sezvali velmi težko. Snažíme se zajistit live vstup s Jeho královskou Výsostí Princem Edwardem a video vstupy patronů DOFE a dalších osobností.

DOFE JEDE ZA VÁMI!
Online ceremonii bude předcházet akce DOFE JEDE ZA VÁMI!, při které rozvezeme všem absolventům jejich certifikáty a odznaky, aby je při samotné ceremonii ideálně již mohli mít přímo u sebe, pokud to bude možné. Během tří týdnů tedy rozvezeme na všechna Místní centra DOFE balíčky a předáme je do povolaných rukou.
Bezpečnost je priorita, proto se s vámi spojíme před příjezdem a předání proběhne podle aktuálních hygienických nařízení.

ONLINE DOFE – OCENĚNÍ ÚČASTNÍKŮ

Certifikáty a odznaky dostanou naši online dofáci (ti, kteří se do programu přihlásili online a jejich škola/instituce program nenabízí) do svých schránek. Proto je potřeba,aby všichni online dofáci měli správně vyplněnou adresu v ORB (prosíme tedy i vedoucí o kontrolu) a aby měli vše doplněno a kompletní (vedoucí by měli jejich stav plnění programu v ORB zaktualizovat), a toto vše mít hotové do 6. 11. Všichni účastníci, kteří 6. 11. budou mít v ORB zapsáno, že čekají na ceremonii, budou automaticky přihlášeni na online ceremonii a připravíme pro ně certifikáty a odznaky. Ty rozešleme na adresu, kterou mají uvedenou v ORB, proto je opravdu důležité, aby adresa byla uvedena správně.

Základní informace k online ceremonii

Datum konání: středa 16. prosince
Čas: 15:00 – 16:30
Online live stream na Youtube a Facebooku z profesionálního studia, který budou sledovat v jednu chvíli stovky lidí z celé České republiky.

Na online ceremonii budou automaticky prihlášeni všichni účastníci, kteří do 6. 11. budou mít vše řádne splněno a zapsáno v ORB (ve stavu čeká na ceremonii) a pro tyto účastníky také připravíme certifikáty a odznaky. Seznam těchto účastníků vám zašleme ke kontrole a případnému doplnění. Na online ceremonii budou oceněni absolventi všech tří úrovní programu DOFE.

DOFE JEDE ZA VÁMI aneb jak se tedy certifikáty a odznaky dostanou k absolventům?

1. Proč budeme tímto způsobem předávat certifikáty a odznaky?

Je nutné absolventům doručit certifikáty a odznaky za absolvování programu. Jelikož nemohou absolventi přijít na ceremonii, ceremonie tedy přijede k nim. Proto na každé centrum, které má absolventy DOFE v roce 2020, přiveze ředitel nebo regionální manažer, během DOFE jede za Vámi, balík s certifikáty a odznaky.

2. Kdy a jak to bude probíhat?

Během tří týdnů za vámi všemi přijedeme naším zbrusu novým D O F E autem a předáme vše potřebné.
Také budeme na sociálních sítích sdílet plán cesty a na závěr uděláme video shrnutí celé akce, které si pustíme na ceremonii. Krátké předání certifikátu koordinátorovi centra bude probíhat ideálně v exteriéru za přísných hygienických opatrení s rouškou a s rukavicemi a výstup z každého centra bude fotografie s koordinátorem a případně absolventy. Bude to tedy osobní návšteva a osobní poděkování každému koordinátorovi za podporu během pandemie covid-19.

Předběžný harmonogram (bude upřesněno 11. listopadu)

7. – 11. prosince: Olomoucký, Moravskoslezský, Pardubický a Královéhradecký kraj
30. – 4. prosince: Plzenský, Jihočeský, Jihomoravský, Zlínský kraj a Vysočina
23 – 27. listopadu: Středočeský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký kraj a Praha
16. prosince: Online CEREMONIE

Děkujeme, že jste s námi, společně to zvládneme!

Těšíme se na viděnou u vás a také na online ceremonii!

Prezentaci s informacemi k online ceremonii najdete zde. 

Sdílejte článek na: