Publikováno: 02.09.2020

Hledáte dobrovolnické aktivity pro sebe, vaši třídu nebo školu? A co zkusit třeba péči o životní prostředí? Cílem ekologické nadace partnerství je podílet se na zdravé budoucnosti Česka a Evropy a zmírňovat dopady změn klimatu. Podívejte se na krátké video, kde se vám Nadace Partnerství představí. V tomto pdf pak najdete podrobný návod, jak vysadit strom.

Díky grantovému programu Zelené oázy navíc může i vaše škola do 31. 10. žádat o finanční podporu nejen na výsadbu stromů. Grant můžete využít například pro revitalizaci školního parku, obnovu ovocného sadu nebo vytvoření bylinkové zahrádky. Minimální výše grantu je 25 000 Kč a jeho maximální výše je 140 000 Kč.  

Při příležitosti oslav 31. výročí obnovení československé demokracie vás také srdečně zveme na výsadbu tradiční Aleje svobody ve vinařském Šatově u Znojma.

Sdílejte článek na:

We apologize if our English is not perfect. Our pages are automatically translated using DEEPL Translator. If you notice any mistakes, please email us at marketing@dofe.cz, and we will address them promptly.

close