Publikováno: 02.12.2019

Přinášíme vám výsledky druhé výzvy dotačního řízení Sociálního fondu DofE pro rok 2019.

Sociální fond DofE, podpořený Nadací Kooperativy, v druhém kole roku 2019 přispívá žadatelům celkovou částkou 205 510 Kč.

Na podporu nových Místních center DofE je přiděleno 22 000 Kč. Propagace programu DofE je podpořena částkou 15 000 Kč. Pro aktivity účastníků DofE je vyčleněno 69 310 Kč. Dobrodružné expedice jsou podpořeny celkovou částkou 70 400 Kč. Příspěvky na materiální vybavení 20 800Kč.  Příspěvky na školení a zahraniční stáže vedoucích programu DofE činí 8 000 Kč.  

Podrobnější výsledky dotačního řízení najdete v následujícím dokumentu.

Celkem jsme v letošním roce rozdělili 487 610 Kč.

Regionální manažeři programu budou informovat kontaktní osoby z jednotlivých místních center ohledně výsledků dotačního řízení (resp. výše přiděleného příspěvku na každého účastníka) nejpozději do dvou týdnů ode dne zveřejnění výsledků dotačního řízení.

Jestli nám chcete pomáhat s rozvíjením potenciálu mladých lidí, můžete tak učinit i finančně zde pomocí portálu darujme.cz zde>> bit.ly/dofesupport

 

Děkujeme Nadaci Kooperativy za velkou podporu programu DofE!

Posláním programu DofE, je dát mladým lidem možnost trávit svůj volný čas smysluplně a podporovat je na jejich cestě k samostatnosti. Proto nabízíme finanční podporu účastníkům programu i organizacím, které jim program poskytují. 

Sdílejte článek na:

We apologize if our English is not perfect. Our pages are automatically translated using DEEPL Translator. If you notice any mistakes, please email us at marketing@dofe.cz, and we will address them promptly.

close