Publikováno: 26.04.2022

DofE je o výzvách a tou je i letošní #GasNetChallenge: Natoč video z expedice na téma ,,respekt“, video zveřejni na sociálních sítích  s hashtagem #GasNetChallenge a získej dárkový poukaz na nákup sportovního vybavení. Proč je tématem zrovna respekt? A jaké jsou pravidla #GasNetChallenge 2022?

Respekt k lidem. Respekt k přírodě. Respekt… ,,Respekt je silná hodnota, kterou sdílíme společně s DofE. Proto je GasNet partnerem Fondu DofE, který umožňuje mladým lidem na sobě pracovat bez ohledu na jejich sociální zázemí. DofE je o výzvách a GasNet také systematicky pracuje na splnění evropské výzvy, kterou je proměna energetiky dle principů udržitelnosti. Společně s přípravou na distribuci nových plynů, jakými jsou vodík či biometan, vytváříme v GasNetu novou firemní kulturu stojící na respektu. Pomozte šířit tuto důležitou hodnotu, pomozte šířit respekt, a zapojte se do #GasNetChallenge,“ vyzývá Erika Vorlová, členka vedení naší partnerské společnosti GasNet.

Na co se můžeš těšit? 

Na dárkové poukazy na nákup sportovního vybavení v hodnotě 1 000 Kč a dárkové balíčky GasNet pro členy vybraných expedic. Kdo je získá? 

Přečti si 6 pravidel a můžeš začít:

  • Natoč krátké týmové video z expedice na téma respekt. Ukážeš aktivity, kterými jste na expedici vyjádřili respekt k přírodě? Nebo jak se respekt promítl do úspěchu expedice? Máš jiný nápad? Je to výzva a je jen na tobě. 

  • Video můžeš točit na mobilní telefon, foťák či kameru. Jak chceš. 

  • Délka videa? Max. do 3 minut, ale kratší bývá lepší. Inspirovat se můžeš třeba vítězným videem z minulého roku od studentů z Gymnázia Polička: https://bit.ly/3JP8Eva.

  • Video publikuj od 26. dubna do 31. října 2022 na kterékoli z následujících sociálních sítí: Instagram, Facebook, YouTube.

  • Důležité: K videu připoj hashtag #GasNetChallenge a video publikuj veřejně tak, aby bylo díky hashtagu veřejně dohledatelné, a to i po 31. říjnu. Video tedy nenahrávej jen do stories, kde za chvíli zmizí; nebo ho nepublikuj soukromě na uzamčený profil, kde ho podle hashtagu nenajdeme a nemůžeme ocenit.

  • Při natáčení respektuj hodnoty DofE a bezpečnost.

Po 31. říjnu vybereme dvě videa z expedic, jejichž účastníky pozveme na DofE ceremonii. Zde získají dárkové poukazy na nákup sportovního vybavení v hodnotě 1 000 Kč a dárkové balíčky GasNet. Jedno video vybereme náhodně, druhé určí porota zástupců DofE a GasNet. 

Nejlepší videa budeme průběžně sdílet na sociálních sítích DofE, GasNet či je využijeme při prezentačních aktivitách. Zkrátka, videa chceme ukazovat společně s vámi!

Máš dotaz ke #GasNetChallenge? Napiš na martina.machova@dofe.cz. To je vše. Teď je to na tobě.

#GasNetChallenge: Natoč expedici, ukaž respekt

Sdílejte článek na: