Publikováno: 25.03.2024

GasNet Challenge 2024

Nová výzva, nová pravidla: DofE znamená výzvu a tou je i #GasNetChallenge2024. Sdílej na sociálních sítích post z expedice na téma ,,respekt“, přidej hashtag #GasNetChallenge2024 a získej poukaz na nákup sportovního vybavení v hodnotě 15 000 Kč pro tvůj expediční tým. Bude to post s parádní fotkou? Série nápaditých fotek? Nebo dokonce video? To je jen na tobě. Poznej nová pravidla letošní výzvy.

Respekt k lidem. Respekt k přírodě. Respekt… ,,Respekt je silná hodnota, kterou sdílíme společně s DofE. Proto je GasNet partnerem Fondu DofE, který umožňuje mladým lidem na sobě pracovat bez ohledu na jejich sociální zázemí. DofE je o výzvách a GasNet také pracuje na splnění výzvy, kterou je proměna energetiky podle principů udržitelnosti. Připravujeme Česko na vodík, distribuujeme obnovitelný biometan a současně vytváříme v GasNetu respektující firemní kulturu. Pomozte šířit tuto důležitou hodnotu, pomozte šířit respekt, a zapojte se do #GasNetChallenge2024,“ vyzývá Erika Vorlová, členka vedení naší partnerské společnosti GasNet.

15 000 Kč pro tým s nejlepším postem. Bude to výstižná fotka nebo dokonce video? Vyber si.

Na co se můžeš těšit? Na dárkové poukazy na nákup sportovního vybavení v hodnotě 15 000 Kč pro celý expediční tým a dárkové balíčky GasNet. 

Přečti si nová pravidla a můžeš začít:

  • Publikuj post z expedice na téma „respekt“. Jak post s expedičním týmem pojmete, je na vás: Budeš sdílet post s parádní fotkou? Sérii nápaditých fotek? Nebo dokonce video?
  • Ukážeš aktivity, kterými jste na expedici vyjádřili respekt k přírodě? K lidem? Nebo, jak se respekt promítl do úspěchu expedice? Máš úplně jiný nápad? To je jen na tobě.
  • Post publikuj do 31. října 2024 na kterékoli z následujících sociálních sítí: Instagram, Facebook a video můžeš také na YouTube.
  • Důležité: K postu připoj hashtag #GasNetChallenge2024 a publikuj ho veřejně tak, aby byl díky hashtagu veřejně dohledatelný, a to i po 31. říjnu. Nenahrávej tedy příspěvek jen do stories, kde za chvíli zmizí; nebo ho nepublikuj soukromě na uzamčený profil, kde ho podle hashtagu nenajdeme a nemůžeme ocenit.
  • Respektuj hodnoty DofE a bezpečnost.

Po 31. říjnu vybere porota zástupců DofE & GasNet ten nejlepší post z expedice. Účastníci získají dárkové poukazy na nákup sportovního vybavení v hodnotě 15 000 Kč společně pro celý tým a dárkové balíčky GasNet.

Nejlepší posty budeme průběžně sdílet na sociálních sítích DofE, GasNet či je využijeme při prezentačních aktivitách. Zkrátka, posty chceme ukazovat společně s vámi.

Máš dotaz ke #GasNetChallenge? Napiš na marketing@dofe.cz.

To je vše. Teď je to na tobě.

#GasNetChallenge2024: Ukaž expedici, ukaž respekt.

Sdílejte článek na: