Publikováno: 20.11.2020

Zde se dozvíte, kdy přijedeme k Vašemu místnímu centru s certifikáty a odznaky pro Vaše úspěšné absolventy programu DOFE.

Přesný čas návštěvy je vždy orientační a může se lišit o +- 60 minut (kromě prvně navštíveného Místního centra).

Nejsou zde uvedena všechna Místní centra programu DOFE, ale jen ta, která potvrdila svou účast a zájem o předání ocenění touto formou.

Pro více informací kontaktujte prosím svého regionálního manažera.

 

1. týden od 23. 11. do 27. 11.

PONDĚLÍ 23. 11.  | PRAHA

Čas příjezdu  Místní centrum
8:30  Dům dětí a mládeže Ulita
9:00  Gymnázium J. Seiferta
9:40  MERIDIAN INTERNATIONAL SCHOOL, s.r.o.
10:15  Gymnázium Čakovice Praha
10:55  Soukromé gymnázium ARCUS PRAHA 9, s.r.o.
11:35  Gymnázium Evolution Jižní Město
12:30  Gymnázium Jana Palacha
13:00  YMCA v České republice
13:15  Gymnázium prof. Jana Patočky
13:45  Park Lane International School
14:15  International School of Prague, s.r.o.
17:00  Dětský domov Unhošť – ANO ANO

 

ÚTERÝ 24. 11.  | PRAHA

Čas příjezdu Místní centrum
8:00 Střední průmyslová škola na Proseku
9:00 The English College in Prague – Anglické gymnázium, o.p.s.
9:50 Gymnázium Jana Nerudy
10:35 AC Sparta Praha – Generali arena
11:10 VOŠ pedagogická a sociální, SOŠ pedagogická a Gymnázium Praha
11:50 Gymnázium Jana Keplera
13:00 Gymnázium Nad Alejí
13:50 GYMNÁZIUM NA ZATLANCE
14:35 Gymnázium Praha 2, Botičská
15:10 Nový PORG, Praha 4, Krč

 
STŘEDA 25. 11.  |  PRAHA

Čas příjezdu Místní centrum
13:00 Střední odborná škola Praha, Drtinova
13:45 Německá škola
14:30 Masarykova střední škola chemická
15:15 ANOA

STŘEDA 25. 11.  |  PLZEŇSKÝ A JIHOČESKÝ KRAJ

Čas příjezdu Plzeňský kraj
9:00 VOŠ a SPŠE Plzeň, Koterovská 85
9:40 Středisko volného času Radovánek, Plzeň 3, Pallova 19
11:00 Středoškolský klub ASK ČR, č.34, Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
   
Čas příjezdu Jihočeský kraj
13:45 General grammar school, Jírovcova 8, České Budějovice
15:00 Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor, Náměstí Františka Křižíka 860

ČTVRTEK 26. 11.  | KRÁLOVÉHRADECKÝ A PARDUBICKÝ KRAJ

Čas příjezdu Královéhradecký kraj
9:00 Masarykova obchodní akademie, Jičín
10:30 Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
12:00 OA, SOŠ a JŠ s právem státní jazykové zkoušky, Hradec Králové
   
Čas příjezdu Pardubický kraj
14:00 Základní škola KLAS 
15:05 Gymnázium Dr. Emila Holuba Holice

 

PÁTEK 27. 11.  | VYSOČINA, PARDUBICKÝ A OLOMOUCKÝ KRAJ

Čas příjezdu Místní centrum
10:00 Biskupské gymnázium, U Klafárku 1685/3, Žďár nad Sázavou
11:45 Gymnázium, OA a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Svitavy
12:40 Integrovaná střední škola Moravská Třebová
14:00/14:20 SOŠ Šumperk

 

2. týden od 30. 11. do 4. 12.

PONDĚLÍ 30. 11.  | JIHOMORAVSKÝ KRAJ

Čas příjezdu Místní centrum
8:15 ZŠ Brno Gajdošova
8:50 Gymnázium Brno – Řečkovice
9:30 Gymnázium Brno, Slovanské náměstí
10:20 ZŠ Brno, Bosonožská 9
11:00 ZŠ Brno, Bakalovo nábřeží 8
13:30 ZŠ a MŠ Brno, Jana Broskvy 3
15:00 Dům dětí a mládeže Oslavany

 

ÚTERÝ 1. 12.  | JIHOMORAVSKÝ KRAJ A ZLÍNSKÝ KRAJ

Čas příjezdu Jihomoravský kraj
8:00 Purkyňovo gymnázium, Strážnice, Masarykova 379
Čas příjezdu Zlínský kraj
9:30 Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola, Uherský Brod
10:45 Gymnázium Zlín Lesní čtvrť
13:00 DD Vizovice

 

STŘEDA 2. 12.  | OLOMOUCKÝ KRAJ A MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Čas příjezdu Místní centrum
8:30 Nadační fond Pomozme dětem žít lépe, Olomouc
10:00 Gymnázium Příbor
10:50 SPŠ a OA Frýdek-Místek
11:40 ZŠ Paskov
12:26 SPŠ stavební Ostrava
13:25 Gymnázium Havířov – město
14:20 Gymnázium Karviná
15:10 Asociace TOM ČR

 

ČTVRTEK 3. 12.  | MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ

Čas příjezdu Místní centrum
8:00 Gymnázium PRIGO
8:30 OA a VOŠ sociální, Ostrava-Mariánské Hory
9:15 Teleinformatika
9:50 Wichterlovo gymnázium
10:35 Gymnázium Hlučín
11:30 SŠHS Opava
12:00 Slezské gymnázium Opava

 

3. týden od úterý 8. 12. do 11. 12.

ÚTERÝ 8. 12. | STŘEDOČESKÝ KRAJ

Čas příjezdu Místní centrum
9:00 Gymnázium Příbram, Legionářů 402
11:25 Gymnázium Benešov
12:30 Sunny Canadian International School

 

STŘEDA 9. 12.  | STŘEDOČESKÝ KRAJ

Čas příjezdu Místní centrum
10:00 Hotelová škola, VOŠ hotelnictví a turismu a JŠ, Poděbrady
10:50 Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce
11:50 Dům dětí a mládeže „Na Výstavišti“, Mladá Boleslav, Husova 201
15:00 Open Gate

 

ČTVRTEK 10. 12.  | LIBERECKÝ A STŘEDOČESKÝ KRAJ

Čas příjezdu Místní centrum
9:30 Gymnázium Česká Lípa
14:00 Dvořákovo gymnázium a SOŠE

 

PÁTEK 11. 12.  | ÚSTECKÝ KRAJ

Čas příjezdu Místní centrum
9:00 ZŠ Štětí, Ostrovní
10:15 ZŠ Ústí nad Labem, Elišky Krásnohorské
10:45 Gymnázium, Ústí nad Labem, Jateční 22
11:25 Gymnázium Teplice
12:30 Střední škola ESOZ Chomutov
15:00 Gymnázium, Kadaň
Sdílejte článek na: