Dofákem se stáváš v momentě, kdy se registruješ do ORB. Jak na to?

Od toho je tu naše online aplikace, říkáme jí Online Record Book (ORB). Právě tam si budeš každý týden zapisovat své pokroky v jednotlivých aktivitách. Stačí krátce popsat, čemu ses věnoval a přiložit fotku, video, cokoli co máš k dispozici. S každým záznamem se ti v časové ose přičte jedna hodina, takže si průběžně monitoruješ, jak jsi daleko. Do ORB má přístup i vedoucí, který tvé aktivity vidí a průběžně monitoruje.

Registrace do aplikace ORB

Do ORB se dostaneš na webu nebo si jej stáhni jako aplikaci v telefonu (Android, iOS). Návod, jak se registrovat do aplikace si můžes stáhnout výše.

POKUD JE TI VÍCE NEŽ 18 LET

Pokud je ti více než 18, vyplníš všechna požadovaná pole, potvrdíš registraci odkazem, který ti přijde na e-mail, a budeš rovnou přesměrován k platbě.

POKUD JE TI POD 18 LET

Pokud je ti méně než 18, nejprve budeme potřebovat souhlas tvého nebo opatrovníka s plněním programu. Je to jednoduché. Při registraci vyplníš jejich e-mail. Na ten jim přijde žádost o souhlas s tvojí účastí v programu. Poté, co souhlas udělí, přesměrujeme je k platbě. Až se nám platba propíše v systému, propojíme tě s vedoucím.

DofE je výzva, kterou ročně plní tisíce mladých lidí ze 130 zemí světa. Přidej se k nim, stojí to za to! A pokud bys měl pocit, že cokoli nezvládáš, vždy se vše dá vyřešit. Těšíme se na tebe!