Publikováno: 11.11.2019

Novinky z Národního centra DofE pro všechny vedoucí a koordinátory programu.
Informace o závazném přihlašování na ceremonie najdete v sekci Kalendář.

Information for all Award Coordinators and Leaders.

Short news are also available in English here >>

Novinky

V uplynulých týdnech proběhly Zlatá a Stříbrné ceremonie, při kterých jsme dohromady ocenili  148 absolventů. Na fotografie se můžete podívat zde >> https://bit.ly/fotoDofE

Bronzové ceremonie v Brně, Ostravě a Praze jsou ještě před námi a informace i odkazy k přihlašování najdete v sekci Kalendář, níže.

Stále se můžete zapojit do výzkumu, který zjišťuje dopady programu DofE na účastníky i vedoucí. Když se zúčastníte, můžete vyhrát jedinečný DofE plecháček. Výzkum najdete v angličtině i češtině zde >> https://bit.ly/SVIvyzkum

Abychom vám pomohli s propagací ve vašem Místním centru, připravili jsme pro vás Manuál, ve kterém najdete nápady na propagaci a komunikaci s účastníky i veřejností >> https://bit.ly/ManualPropagace

Na našich webových stránkách nyní najdete i termíny školení na rok 2020. Také bychom vás chtěli informovat, že školení budou od nového roku stát 400 Kč. Termíny a přihlašování zde.

DofE příběh

Snídaně s DofE

Dva absolventi zlaté úrovně DofE byli 1. listopadu pozvání do Snídaně s Novou, kde měli šanci široké veřejnosti představit program, který sami absolvovali. Na záznam pořadu se můžete podívat v odkaze. O DofE se mluví v čase 1:00:45.

Odkaz >> https://bit.ly/SnidaneSDofE

DofE Klub

V říjnu byl Klub velice aktivní. Uspořádal otevřenou stříbrnou expedici, které se zúčastnily dva týmy. Členka klubu Illy se podívala do Itálie v roli hodnotitele zlaté expedice a čtyři další členové si převzali svá zlatá ocenění na slavnostní ceremonii.

Klub má za sebou podzimní Víkendovku v Olomouci a plánuje Vánoční setkání, které proběhne 11. prosince v Praze. Kromě občerstvení a vánoční hudby nebude chybět ani Secret Santa. Informace o všech akcích najdete na stránkách klubu >>

Expedice

Na expedici do Itálie

Severně od Říma se rozprostírají pusté a vysoké hory. Tři kluci a dvě holky z Gymnázia Rumburk, vytvořili tým a odvážně se vrhli na expedici do tohoto členitého terénu Apenin, kde opravdu nebylo jednoduché se navigačně orientovat. Získali mnoho nezapomenutelných zážitků, jako například noc strávenou v zahradách prastarého benediktinského kláštera, nebo překonávání velkých převýšení a koupání v řekách. Skvělé bylo i plnění cíle expedice – porovnávání kytek a stromů s naší domovinou. Zaslouženou pizzu a památky ve Vatikánu a Římě si na závěr náležitě vychutnali.

Kalendář

Připomínáme, že 13. listopadu bude končit závazné přihlašování na brněnskou ceremonii:

Formulář pro přihlášení vedoucích a koordinátorů je zde >>https://bit.ly/BrnoBronzVedouci

Formulář pro přihlášení účastníků je zde k rozposlání >> https://bit.ly/BrnoBronzUcastnici

Při závazném přihlašování je vždy potřeba, aby jeden formulář vyplnil koordinátor (informace, kdo ze zaměstnanců a vedení vaší instituce se ceremonie zúčastní) a druhý formulář vyplní jednotliví účastníci sami.

Stále běží přihlašování na ceremonii v Ostravě (do 22. 11.):

Ceremonie v Ostravě – formulář pro vedoucí >>https://bit.ly/OstravaBronzVedouci

Ceremonie v Ostravě – formulář pro účastníky >> https://bit.ly/OstravaBronzUcastnici

Spouštíme také přihlašování na ceremonie v Praze (do 29. 11.):

Ceremonie v Praze – formulář pro vedoucí >>https://bit.ly/PrahaBronzVedouci

Ceremonie v Praze – formulář pro účastníky >>https://bit.ly/PrahaBronzUcastnici

 

Další akce najdete na našem webu >> https://dofe.cz/skoleni/

Datum Akce Místo
25. 11. Bronzová ceremonie  Brno
5. 12. Bronzová ceremonie  Ostrava
12. 12. Bronzové ceremonie  Praha
17. 12. Bronzové ceremonie  Praha
14. 1. Základní školení Praha
15. 1. Expediční školení Praha

Přihlašování na školení najdete zde >>

Krátké zprávy si můžete stáhnout i v pdf v češtině >>

Sdílejte článek na: