Publikováno: 10.05.2024

Poslední dubnový víkend proběhl další ročník unikátního setkání vedoucích, koordinátorů, inspirativních řečníků a ambasadorů známý pod názvem DofE Leader Camp. Letos jsme se podruhé sešli v prostorách Gymnázia a základní školy Open Gate v Babicích u Prahy, abychom si navzájem předali zkušenosti, diskutovali o důležitosti neformálního vzdělávání v České republice a odnesli si co nejvíce poznatků a podnětů do praxe. 

V průběhu tří dnů měli všichni možnost vybrat si z řady přednášek a workshopů, letos i outdoorových, včetně kurzu přežití v přírodě s Carlem Dobsonem. “Snažili jsme se vybrat témata, která aktuálně ve vzdělávacím systému rezonují,” říká Jakub Bronec, Learning and Quality Manager Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu. Proto byly do programu zahrnuty přednášky o mentoringu, zvyšování psychické odolnosti, stylech učení či technikách reflexe. 

Děkujeme The Kellner Family Foundation a zástupci ředitelky Open Gate Luďku Michalíkovi za to, že se akce mohla uskutečnit v místě, které jí dodává příjemnou atmosféru. Velký dík patří také týmu DofE za jeho elán a nasazení, aby vše proběhlo dle plánu a ke spokojenosti účastníků. A samozřejmě přednášejícím, kteří se účastníkům věnovali i mimo vymezený čas. 

Těšíme se na další ročník!

Pokud se budete chtít podívat na video z akce, najdete ho na: DofeLeaderCamp_aftermovie.mp4

Fototogalerie je k dispozici tady: DofE Leader Camp 2024

 

Sdílejte článek na: