Publikováno: 13.08.2021

DofE je o výzvách a teď je tu další. Natoč video z expedice na téma ,,respekt“, video zveřejni na sociálních sítích  hashtagem #GasNetChallenge a získej dárkový poukaz na nákup sportovního vybavení. Proč je tématem zrovna respekt? A jaké jsou pravidla #GasNetChallenge? 

Respekt k lidem. Respekt k přírodě. Respekt k bezpečnosti. Respekt… ,,Respekt je silná hodnota, kterou sdílíme společně s DofE. Proto jsme spolehlivými partnery DofE a Fondu DofE, který umožňuje mladým lidem pracovat na sobě bez ohledu na sociální zázemí. Pomozte šířit tuto důležitou hodnotu, pomozte šířit respekt, a zapojte se od 1. září do #GasNetChallenge,“ vyzývá Erika Vorlová, členka vedení naší partnerské společnosti GasNet. 

Na co se můžeš těšit? 

Na dárkové poukazy na nákup sportovního vybavení v hodnotě 1 000 Kč a dárkové balíčky GasNet pro členy vybraných expedic. Kdo je získá? 

Přečti si 6 pravidel a můžeš začít:

  • Natoč krátké týmové video z expedice na téma respekt. Ukážeš aktivity, kterými jste na expedici vyjádřili respekt k přírodě? Nebo jak se respekt promítl do úspěchu expedice? Nebo máš jiný nápad? Bude to vtipné? Je to výzva a je jen na tobě. 

  • Video můžeš točit na mobilní telefon, foťák či kameru. Jak chceš. 

  • Délka videa? Max. do 3 minut, ale kratší bývá lepší. Inspirovat se můžeš třeba videem od studentek gymnázia Příbor, které letos s respektem k přírodě čistily studánky: https://www.youtube.com/watch?v=qKfAVnGohIM.

  • Video publikuj od 1. září do 31. října 2021 na kterékoli z následujících sociálních sítí: Instagram, Facebook, YouTube.

  • Důležité: K videu připoj hashtag #GasNetChallenge a video publikuj veřejně tak, aby bylo díky hashtagu veřejně dohledatelné, a to i po 31. říjnu. Video tedy nenahrávej jen do stories, kde za chvíli zmizí; nebo ho nepublikuj soukromě na uzamčený profil, kde ho podle hashtagu nenajdeme a nemůžeme ocenit.

  • Při natáčení respektuj hodnoty DofE a bezpečnost.

 

Po 31. říjnu vybereme dvě videa z expedic, jejichž účastníky pozveme na DofE ceremonii. Zde získají dárkové poukazy na nákup sportovního vybavení v hodnotě 1 000 Kč a dárkové balíčky GasNet. Jedno video vybereme náhodně, druhé určí porota zástupců DofE a GasNet. 

Nejlepší videa budeme průběžně sdílet na sociálních sítích DofE, GasNet či je využijeme při prezentačních aktivitách. Zkrátka, videa chceme ukazovat společně s vámi!

Máš dotaz ke #GasNetChallenge? Napiš na martina.machova@dofe.cz. To je vše. Teď je to na tobě.

#GasNetChallenge: Natoč expedici, ukaž respekt

Sdílejte článek na: